Lp. Konkurencja OBECNA ZMIANA od dnia 05.02.2020 wybrana przez Was Pozycja Numer startowy Imię Nazwisko Kraj Klub
1 MAGNUM 2 1 1 M004 Krzysztof Kłosowicz Polska VIS LOK Gostyń
2 MAGNUM 2 1 2 M008 Justyn Łyżwa Polska CWKS Legia / Team99
3 MAGNUM 2 1 3 M014 Marek Żochowski Polska Iglica / Team99
4 MAGNUM 2 1 4 M027 Tomasz Sius Polska Sekcja Strzelecka WITU
5 MAGNUM 2 1 5 M020 Markus Müller Deutschland SG Dessau, Dessau-Rosslau
6 MAGNUM 2 1 6 M021 Piotr Lalik Polska KS Gdansk /Team99
7 MAGNUM 2 1 7 M012 Henryk Kulwicki Polska RWS Cetus Cadex Team
8 MAGNUM 3 2 1 M001 Ryszard Srokosz Polska legia warszawa
9 MAGNUM 3 2 2 M011 Jacek Dobrowolski Polska Sagittarius Piątnica / Team99
10 MAGNUM 3 2 3 M017 Michał JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Polska KS Snajper Mrągowo
11 MAGNUM 3 2 4 M019 Piotr Sielicki Polska WKS Grunwald Poznań
12 MAGNUM 3 2 5 M028 Maciej Halladin Polska CWKS Legia / Team99
13 MAGNUM 3 2 6 M024 Piotr Onych Polska WSS JONKOWO
14 MAGNUM 3 2 7 M010 Piotr Królikowski Polska Legia Warszawa
15 MAGNUM 4 3 1 M003 Arkadiusz Barszczewski Polska CWKS Legia Warszawa
16 MAGNUM 4 3 2 M005 Paweł Połczyński Polska CWKS Legia
17 MAGNUM 4 3 3 M018 Wojciech Pierzynski Polska PSKBPiSS / Team99
18 MAGNUM 4 3 4 M016 Szymon Brzyski Polska COLT
19 MAGNUM 4 3 5 M023 Ireneusz Szyszka Polska SAGITTARIUS/Team99
20 MAGNUM 4 3 6 M025 Wojciech Goryca Polska WITU Sekcja strzelecka/Legia
21 MAGNUM 4 3 7 M015 ADAM SZTYBÓR Polska KS KVG
22 MAGNUM 5 4 1 M002 Grzegorz Gospodarek Polska CWS Słupsk / RWS Cetus
23 MAGNUM 5 4 2 M006 Tomasz Lipiec Polska PSKBPiSS / Team99
24 MAGNUM 5 4 3 M009 Kamil Bania Polska Legia Warszawa
25 MAGNUM 5 4 4 M013 Michał Czarnocki Polska NTS / Team99
26 MAGNUM 5 4 5 M026 Olga Halladin Polska CWKS Legia / Team99
27 MAGNUM 5 4 6 M022 Leszek Bieńkowski Polska Salwa / Team99
28 MAGNUM 5 4 7 M007 Mirosław Czuba Polska TEAM 99
29 MAGNUM 1 5 1 M029 Adam Wardęcki Polska WSS Jonkowo
30 MAGNUM 1 5 2 M030 Krzysztof Szymczak Polska VIS Gostyń
31 MAGNUM 1 5 3 M031 Tomasz Drozd Polska Strzelec Szczecin
32 MAGNUM 1 5 4 M032 Krzysztof Dzietczyk Polska KLUB Jeleń Wejherowo
33 MAGNUM 1 5 5 M033 Josef Prochazka Czech Republic SKP Rapid PRAH
34 MAGNUM 1 5 6 M034 Dariusz Paliborek Polska AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA / Team99
1 MILITARY 2 1 60 KHW002 Andrzej Skolik Polska ZKS Warszawa
2 MILITARY 2 1 61 KHW004 Krzysztof Garbuliński Polska Zks warszawa
3 MILITARY 2 1 62 KHW006 Paweł Kubiczek Polska PSKBPiSS
4 MILITARY 3 2 60 KHW010 Edward Goździk Polska KŁ. WATAHA Warszawa
5 MILITARY 3 2 64 KHW003 Przemysław Gabryelski Polska ZKS Warszawa / Team99
6 MILITARY 4 3 60 KHW009 Przemysław Lewandowski Polska WITU Zielonka
7 MILITARY 4 3 63 KHW008 Mariusz Sulik Polska NTS Warszawa
8 MILITARY 4 3 64 KHW007 Marcin Dąbek Polska WITU
9 MILITARY 5 4 63 KHW005 Marek Kośla Polska Legia Warszawa / Team99
10 MILITARY 5 4 64 KHW001 Zbigniew Hliwa Polska Lwgia Warszawa / Team99
1 OPEN 2 1 11 O001 Bogdan Raczyński Polska GUARDIAN / Team99
2 OPEN 2 1 12 O034 Dariusz Słowikowski Polska NTS
3 OPEN 2 1 13 O041 Wojciech Goryca Polska WITU Sekcja strzelecka/Legia
4 OPEN 2 1 14 O040 Sylwester Waśkiewicz Polska ORĘŻ Ełk
5 OPEN 2 1 15 O042 Marcin Grzybowski Polska Burztyn Kalisz
6 OPEN 2 1 16 O043 ROBERT KOWALEWSKI Polska KSO ŚWIDNICA
7 OPEN 2 1 17 O044 DOROTA KOWALEWSKA Polska KSO ŚWIDNICA
8 OPEN 2 1 18 O039 Jacek Wiecha Polska Legion Stargard
9 OPEN 2 1 19 O035 Zbigniew Malinski Polska Proelia / Team99
10 OPEN 2 1 20 O027 Krzysztof Tuliński RP Legia Wars, awa
11 OPEN 2 1 21 O025 Stanisław Karpiński Polska LEGIA
12 OPEN 3 2 11 O012 Zbigniew Hliwa Polska Lwgia Warszawa /Team99
13 OPEN 3 2 12 O021 Marek Kośla Polska Legia Warszawa / Team99
14 OPEN 3 2 13 O030 Roman Kurdziel Polska KS Silver Target Krakow
15 OPEN 3 2 14 O036 Piotr WILKOWSKI Polska STRZELMISTRZ ŁÓDŹ
16 OPEN 3 2 15 O033 Damian Bochyński Polska Legia Warszawa
17 OPEN 3 2 16 O038 Jerzy Rozlucki Polska Ks cover / Team99
18 OPEN 3 2 17 O031 Szymon Brzyski Polska COLT
19 OPEN 3 2 18 O032 Adam Wardęcki Polska WSS Jonkowo
20 OPEN 3 2 19 O028 Marcin Woszczak Polska ZKS
21 OPEN 3 2 20 O019 Marek Bąkowski Polska GARDA Ostróda / Team99
22 OPEN 3 2 21 O015 Jacek Rodek Polska zawisza Bydgoszcz / Team99
23 OPEN 4 3 11 O003 Marek Tamowski Polska KŁ Młodnik
24 OPEN 4 3 12 O020 Josef Prochazka Czech Republic SKP Rapid PRAH
25 OPEN 4 3 13 O026 Artur PANASIUK Polska KSS “VIS” Zamość
26 OPEN 4 3 14 O023 Adam Gawin Polska Warecki Klub Strzelecki
27 OPEN 4 3 15 O024 Robert Arszennik Polska KS Garda
28 OPEN 4 3 16 O022 Grzegorz Pałyska Poland ZKS WARSZAWA
29 OPEN 4 3 17 O037 Mariusz Łokaj Polska UR Jawor
30 OPEN 4 3 18 O029 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
31 OPEN 4 3 19 O018 Adam Skowroński Polska NTS Warszawa
32 OPEN 4 3 20 O010 Bartosz Kalinowski Polska Legia Warszawa / Team99
33 OPEN 4 3 21 O005 Aleksander Piotrowski Polska KSS VIS Zamość
34 OPEN 5 4 11 O007 Marcin Majchrzak Polska ARDEA Gdańsk
35 OPEN 5 4 12 O008 Piotr Siezieniewski Polska Tarcza Starogard Gdański
36 OPEN 5 4 13 O011 Mirosław Małek Polska Legia Warszawa
37 OPEN 5 4 14 O004 Andrzej Blok Polska CWKS Legia
38 OPEN 5 4 15 O013 Maciej Wysokiński Polska KS Świt Starachowice
39 OPEN 5 4 16 O014 iwona wysokińska PL KS Świt Starachowice
40 OPEN 5 4 17 O017 Krzysztof Sterna Polska IGLICA WARSZAWA / Team99
41 OPEN 5 4 18 O016 Przemysław Gabryelski Polska ZKS Warszawa / Team99
42 OPEN 5 4 19 O009 Piotr Chodzen Polska Legia
43 OPEN 5 4 20 O006 Zbigniew Łapa Polska Zawisza Bydgoszcz / Team 99
44 OPEN 5 4 21 O002 Piotr Nazdrowicz Polska Tarcza Szamotuły
45 OPEN 1 5 11 O053 Piotr Bajak Polska Koło Łowieckie ,,Św Huberta w Raciążu,,
46 OPEN 1 5 13 O050 Jörg Plötz Deutschland Quellendorf ot Diesdorf
47 OPEN 1 5 12 O052 Ireneusz Woszczek Polska KSS PATRON KRASNYSTAW
48 OPEN 1 5 14 O048 Tomasz Piątek Polska KSS “VIS” Zamość
49 OPEN 1 5 15 O046 Przemysław Zorychta Polska STEN Wąwolnica
50 OPEN 1 5 16 O045 Piotr Zorychta Polska STEN Wąwolnica
51 OPEN 1 5 17 O047 Przemysław Sidelnik Polska Sekcja strzelecka WITU
52 OPEN 1 5 18 O051 Krzysztof Wójcik Polska STEN Wąwolnica
53 OPEN 1 5 21 O049 Przemysław Lewandowski Polska WITU Zielonka
54 OPEN 1 5 19 O054 Tomasz Kowalski Polska Perkun
55 OPEN 1 5 20 O055 Janusz Stępieniewski Polska K.S. ŚWIT STARACHOWICE
1 SEMI 3 2 1 SA004 Kamil Bania Polska Legia Warszawa
2 SEMI 3 2 2 SA017 Czesław Bastek Polska PSKBPISS  / Team99
3 SEMI 3 2 4 SA006 Robert Arszennik Polska KS Garda
4 SEMI 3 2 6 SA012 Dariusz Grzybowski Polska PTS Spartakus
5 SEMI 3 2 7 SA010 Krzysztof Wojczys Polska KS CWS
6 SEMI 3 2 8 SA007 Rafał Kwiecień Polska ZKS Warszawa
7 SEMI 4 3 1 SA011 Krzysztof Stawiarski Polska Legia Warszawa
8 SEMI 4 3 2 SA013 Radosław Pilut Polska AGAT Złotoryja
9 SEMI 4 3 3 SA014 Mariusz Szydłowski Polska WKS10
10 SEMI 4 3 4 SA016 Krzysztof Szymczak Polska VIS Gostyń
11 SEMI 4 3 5 SA015 Tomasz Sius Polska Sekcja Strzelecka WITU
12 SEMI 4 3 7 SA008 Jakub Sidorowicz Polska K.S. Snajper Lublin
13 SEMI 4 3 6 SA018 Krzysztof Dzietczyk Polska KLUB Jeleń Wejherowo
14 SEMI 4 3 8 SA003 Marek Pyka Polska KS Expert / Team99
15 SEMI 5 4 1 SA002 Michał Wodnicki Polska Legia Warszawa
16 SEMI 5 4 2 SA005 Jacek Dobrowolski Polska Sagittarius Piątnica / Team99
17 SEMI 5 4 3 SA019 Paweł Kieżyński Polska NTS Warszawa
18 SEMI 5 4 7 SA009 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
19 SEMI 5 4 6 SA020 Michał Namiota Polska KS Amator
20 SEMI 5 4 8 SA001 Błażej Domański Polska Legia Warszawa / RWS CETUS
1 STANDARD 2 1 30 S008 Patryk Mikołajczyk Polska NTS
2 STANDARD 2 1 31 S010 Paweł Moder Polska Proelia / Team99
3 STANDARD 2 1 32 S054 Roman Kurdziel Polska KS Silver Target Krakow
4 STANDARD 2 1 33 S055 ADAM SZTYBÓR POLSKA KS KVG
5 STANDARD 2 1 34 S060 Piotr Jankowski Polska ZKS Warszawa
6 STANDARD 2 1 35 S080 Andrzej Dziadoń Polska KŁ WATRA Zakopane
7 STANDARD 2 1 36 S081 Waldemar Król Polska BOCK RAWICZ
8 STANDARD 2 1 37 S085 Ewa Śpiewak Polska MON / / Team99
9 STANDARD 2 1 38 S086 Leszek Bieńkowski Polska Salwa / Team99
10 STANDARD 2 1 39 S088 Mariusz Szydłowski Polska WKS10
11 STANDARD 2 1 40 S079 Krzysztof Dziadoń Polska K.Ł. Watra Zakopane
12 STANDARD 2 1 41 S087 Janusz Zygacki Polska zawisza bydgoszcz / Team99
13 STANDARD 2 1 42 S083 Maciej Mazan Polska PSKBPiSS
14 STANDARD 2 1 43 S084 Mariusz Walenciej Polska PSKBPISS
15 STANDARD 2 1 44 S038 Grzegorz Pałyska Poland ZKS WARSZAWA / Team99
16 STANDARD 2 1 45 S082 Damian Momot Polska M.L.K.S. Nadnarwianka
17 STANDARD 2 1 46 S065 Mariusz Sulik Polska NTS Warszawa
18 STANDARD 2 1 47 S050 Jakub Sidorowicz Polska K.S. Snajper Lublin
19 STANDARD 2 1 48 S078 Przemysław Szczepaniak Polska KSK Kaliber 7,62
20 STANDARD 2 1 49 S072 Bartosz Wilk Polska Ardea Gdansk
21 STANDARD 2 1 50 S070 Przemysław Wójtowicz Polska Walter Gdynia
22 STANDARD 2 1 51 S028 Marek Pyka Polska KS Expert / Team99
23 STANDARD 3 2 30 S002 Tomasz Bąkowski Polska KS Świt Starachowice / Team99
24 STANDARD 3 2 31 S006 Maksymilian Roszkowski Polska KS AMATOR
25 STANDARD 3 2 32 S014 Zbigniew Łapa Polska Zawisza Bydgoszcz/ Team 99
26 STANDARD 3 2 33 S005 Andrzej Blok Polska CWKS Legia
27 STANDARD 3 2 34 S016 Piotr Siezieniewski Polska Tarcza Starogard Gdański
28 STANDARD 3 2 35 S017 Piotr Chodzen Polska Legia
29 STANDARD 3 2 36 S020 Maciej Wysokiński Polska KS Świt Starachowice
30 STANDARD 3 2 37 S023 MIECZYSŁAW Majchrzak POLSKA BELLONA / Team99
31 STANDARD 3 2 38 S037 Jerzy Cichalewski Polska NTS Warszawa
32 STANDARD 3 2 39 S076 Dariusz Lasek Polska IGLICA WARSZAWA
33 STANDARD 3 2 40 S018 Mirosław Małek Polska Legia Warszawa
34 STANDARD 3 2 41 S068 Bartłomiej Bruliński Polska 15 Brygada Zmechanizowana
35 STANDARD 3 2 42 S067 Wojciech Rybarczyk Polska 15 Brygada Zmechanizowana
36 STANDARD 3 2 43 S066 Rafał Todryk Polska 15 Brygada Zmechanizowana
37 STANDARD 3 2 44 S046 Sebastian Wiącek Polska VIS Gostyń
38 STANDARD 3 2 45 S077 Jacek Wiecha Polska Legion Stargard
39 STANDARD 3 2 46 S049 Karol Henger Polska NTS
40 STANDARD 3 2 47 S040 Ričardas Aliukonis Litwa BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
41 STANDARD 3 2 48 S053 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
42 STANDARD 3 2 49 S034 Maciej Danecki polska expert jaworzno
43 STANDARD 3 2 50 S027 Agnieszka Mituniewicz Polska Legia
44 STANDARD 3 2 51 S004 Grzegorz Leszczyński POLSKA zawisza bydgoszcz / Team99
45 STANDARD 4 3 30 S003 Michal Pazio Polska KŁ Szelment Suwałki
46 STANDARD 4 3 31 S009 Krzysztof Kłosowicz Polska VIS LOK Gostyń
47 STANDARD 4 3 32 S019 Arkadiusz Szpakowski Polska KS Agat
48 STANDARD 4 3 33 S022 Maciej Stasiak Polska KSO ŚWIDNICA
49 STANDARD 4 3 34 S031 Piotr Dauksza Polska CWKS Legia / Team 99
50 STANDARD 4 3 35 S041 Andrej Aidamovic Litwa BALTIC LONG RENGE SHOOTING ASSOCIATION
51 STANDARD 4 3 36 S045 Piotr Woźniak PL “VIS” LOK
52 STANDARD 4 3 37 S007 Paweł Wojciechowski Polska Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
53 STANDARD 4 3 38 S074 Adam Mossakowski Polska Legia
54 STANDARD 4 3 39 S051 Piotr Kociołek Polska JKS UR
55 STANDARD 4 3 40 S026 Marek Pieniek Polska Polskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego
56 STANDARD 4 3 41 S047 Sławomir Sip Polska Strzelec Żyrardów
57 STANDARD 4 3 42 S058 Marcin Muszał Polska KS Strzelec Żyrardów
58 STANDARD 4 3 43 S063 Marcin Banasiak POLSKA TIG Iława
59 STANDARD 4 3 44 S075 Joanna Jurzyk Polska Team 99
60 STANDARD 4 3 45 S033 Karol Granoszewski Polska KS Świt Starachowice / Team99
61 STANDARD 4 3 46 S064 Zbigniew Malinski Polska Proelia / Team99
62 STANDARD 4 3 47 S056 Dariusz Szymusiak Polaska SALWA Wołomin
63 STANDARD 4 3 48 S043 Stanisław Karpiński Polska LEGIA
64 STANDARD 4 3 49 S025 Tomasz Staszak Polska TARCZA 96 POZNAŃ
65 STANDARD 4 3 50 S024 Dariusz Kaczmarek Polska TARCZA 96 POZNAŃ
66 STANDARD 4 3 51 S021 Jacek Rodek Polska zawisza Bydgoszcz / Team99
67 STANDARD 5 4 30 S001 Bogdan Raczyński Polska GUARDIAN / Team99
68 STANDARD 5 4 31 S013 Michał Otręba POLSKA PSKBPiSS / Team99
69 STANDARD 5 4 32 S015 Mariusz Lipski Polska NTS Warszawa
70 STANDARD 5 4 33 S030 Marek Bąkowski Polska GARDA Ostróda / Team99
71 STANDARD 5 4 34 S032 SEBASTIAN SZYMAŃSKI Polska KSS PATRON KRASNYSTAW
72 STANDARD 5 4 35 S035 Piotr Królikowski Polska Legia Warszawa
73 STANDARD 5 4 36 S048 Jörg Plötz Deutschland Quellendorf ot Diesdorf
74 STANDARD 5 4 37 S073 Jerzy Rozlucki Polska Ks cover / Team99
75 STANDARD 5 4 38 S071 Dariusz Grzybowski Polska PTS Spartakus / Team99
76 STANDARD 5 4 39 S069 MICHAŁ OLEKSIUK Polska 15 Brygada Zmechanizowana
77 STANDARD 5 4 40 S061 Damian Bochyński Polska Legia Warszawa
78 STANDARD 5 4 41 S062 Mateusz Kieda Polska Sagittarius / Team99
79 STANDARD 5 4 42 S059 Radosław Czarnecki Polska Strzelec Żyrardów
80 STANDARD 5 4 43 S057 Wiktor Ejzak Polska Strzelec Żyrardów
81 STANDARD 5 4 44 S052 Rafał Szanser Szanser Polska NTS
82 STANDARD 5 4 45 S044 Hubert Tyc Polska Strzelec Żyrardów
83 STANDARD 5 4 46 S042 Dariusz Piekut Poland KS Strzelec Żyrardów
84 STANDARD 5 4 47 S039 Paknys Saulius Litwa Baltic Long Range shooting association
85 STANDARD 5 4 48 S036 Marcin Latosiński Polska NTS Warszawa
86 STANDARD 5 4 49 S029 Karol Muchalski Polska JKS Ur Jawor
87 STANDARD 5 4 50 S012 Jacek Zgutka Polska NTS Grudziadz
88 STANDARD 5 4 51 S011 Dariusz Dynarzewski Polska NTS oddział Grudziądz / Team99
89 STANDARD 1 5 30 S089 SYLWESTER GERŁOWSKI Polska Sekcja strzelecka WITU
90 STANDARD 1 5 31 S090 Bronisław Malanowski Polska Klub ziem chełmińskiej / Team99
91 STANDARD 1 5 32 S091 Rafał Kwiecień Polska ZKS Warszawa
92 STANDARD 1 5 33 S092 Paweł Langner Polska Zawisza Bydgoszcz / Team99
93 STANDARD 1 5 34 S093 Piotr Rawski Polska Team99
94 STANDARD 1 5 35 S094 Sławomir Przyłęcki Polska Strzelec Żyrardów
95 STANDARD 1 5 36 S095 Kamil Martyniak Polska COLT Łódź
96 STANDARD 1 5 37 S096 Paweł Kieżyński Polska NTS Wrszawa
97 STANDARD 1 5 38 S097 Robert Żabicki Polska Świt
98 STANDARD 1 5 39 S098 Maciej Kuliński Polska Team99
99 STANDARD 1 5 40 S099 Jarosław Pękala Polska ZKS Warszawa/Team 99
100 STANDARD 1 5 41 S100 Robert Biernat Polska JW 2420

Puchar Polski Long Range Shooting © 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

BB_LOGO_LONG_WHITE