Lp. Konkurencja Zmiana NOWE POZYCJE od 19.02.2020 Pozycja wybrana przez Was Numer startowy Imię Nazwisko Kraj Klub
1 MAGNUM 3 1 1 M017 Wojciech Goryca Polska WITU Sekcja strzelecka/Legia
2 MAGNUM 1 1 1 M005 Krzysztof Kłosowicz Polska VIS LOK Gostyń
3 MAGNUM 1 2 2 M007 Marek Żochowski Polska Iglica
4 MAGNUM 1 3 3 M018 Josef Prochazka Czech Republic Rapid Praha Czech Republic
5 MAGNUM 1 4 3 M016 Maciej Halladin Polska CWKS Legia
6 MAGNUM 1 5 4 M012 Leszek Bieńkowski Polska Salwa
7 MAGNUM 2 1 1 M001 Ryszard Srokosz Polska legia warszawa
8 MAGNUM 2 2 2 M010 Wojciech Pierzynski Polska PSKBPiSS
9 MAGNUM 2 3 3 wolne
10 MAGNUM 2 4 3 M009 Michał JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Polska KS Snajper Mrągowo
11 MAGNUM 2 5 4 M013 Piotr Onych Polska WSS Jonkowo
12 MAGNUM 3 2 2 M011 Piotr Lalik Poland KS Gdansk
13 MAGNUM 3 3 3 wolne
14 MAGNUM 3 4 3 M014 Olga Halladin Polska CWKS LEGIA
15 MAGNUM 3 5 4 M008 ADAM SZTYBÓR Polska KS KVG
16 MAGNUM 4 1 1 M003 Mirosław Czuba Polska TEAM 99
17 MAGNUM 4 2 2 M015 Tomasz Sius Polska Sekcja Strzelecka WITU
18 MAGNUM 4 3 3 M019 Adam Wardęcki Polska WSS Jonkowo
19 MAGNUM 4 4 3 M006 Michał Czarnocki Polska Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
20 MAGNUM 4 5 4 M004 Piotr Królikowski Polska Legia Warszawa
1 MILITARY 3 63 KHW002 Marcin Dąbek Polska WITU
1 OPEN 3 6 O020 Piotr WILKOWSKI Polska STRZELMISTRZ ŁÓDŹ
2 OPEN 3 7 O007 Marek Bąkowski Polska GARDA Ostróda
3 OPEN 3 8 O026 Josef Prochazka Czech Republic Rapid Praha Czech Republic
4 OPEN 3 9 O027 Janusz Stępniewski Polska JW 2420
5 OPEN 3 10
6 OPEN 3 11 O019 Krzysztof Wójcik Polska STEN Wąwolica
7 OPEN 3 12
8 OPEN 3 13
9 OPEN 3 14
10 OPEN 3 15
11 OPEN 3 16
12 OPEN 3 17
13 OPEN 3 18
14 OPEN 3 19
15 OPEN 3 20
16 OPEN 3 21
17 OPEN 3 22
18 OPEN 3 23 O021 Ireneusz Woszczek Polska KSS PATRON KRASNYSTAW
19 OPEN 3 24 O015 Mariusz Łokaj Polska UR Jawor
20 OPEN 4 6 O001 Bogdan Raczyński Polska GUARDIAN
21 OPEN 4 7 O008 Mirosław Małek Polska Legia Warszawa
22 OPEN 4 8 O009 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
23 OPEN 4 9 O013 Dariusz Słowikowski Polska NTS
24 OPEN 4 10 O010 Roman Kurdziel Polska KS SilverTarget Krakow
25 OPEN 4 11 O024 Piotr Zorychta Polska STEN WĄWOLNICA
26 OPEN 4 12 O025 Wojciech Goryca Polska WITU
27 OPEN 4 13 O023 Jacek Dorszewicz Polska Okręglica
28 OPEN 4 14 O006 Robert Arszennik Polska KS Garda
29 OPEN 4 15 O012 Damian Bochyński Polska Legia Warszawa
30 OPEN 4 16 O017 Tomasz Piątek Polska KSS “VIS” Zamość
31 OPEN 4 17 O003 Piotr Chodzen Polska Legia Warszawa
32 OPEN 4 18 O004 ZBYSZEK ŁAPA Polska zawisza bydgoszcz / team99
33 OPEN 4 19 O016 Jacek Wiecha Polska Legion Stargard
34 OPEN 4 20 O022 Jerzy Rozlucki Polska KS Cover
35 OPEN 4 21 O014 Zbigniew Malinski Polska Proelia
36 OPEN 4 22 O011 Adam Wardęcki Polska WSS Jonkowo
37 OPEN 4 23 O005 Adam Skowroński Polska NTS Warszawa
38 OPEN 4 24 O002 Piotr Nazdrowicz Polska Tarcza Szamotuły
1 SEMI – 800m 1 31 SA010 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
2 SEMI – 800m 1 32
3 SEMI – 800m 1 33 SA012 Krzysztof Wojczys Poland KS CWS
4 SEMI – 800m 1 34 SA014 Radosław Pilut Polska AGAT Złotoryja
5 SEMI – 800m 1 35 SA009 Jakub Sidorowicz Polska K.S Snajper Lublin
6 SEMI – 800m 1 36
7 SEMI – 800m 1 37
8 SEMI – 800m 1 38 SA018 Krzysztof Dzietczyk Polska KLUB Jeleń Wejherowo
9 SEMI – 800m 1 39
10 SEMI – 800m 1 40
11 SEMI – 800m 1 41 SA019 Paweł Kieżyński Polska NTS Warszawa
12 SEMI – 800m 1 42 SA020 Sławek Gwóźdź Polska Alfa Siemianowice
13 SEMI – 800m 1 43
14 SEMI – 800m 1 44 SA017 Czeslaw Bastek Polska PSKBPISS
15 SEMI – 800m 1 45
16 SEMI – 800m 1 46 SA015 Tomasz Sius Polska Sekcja Strzelecka WITU
17 SEMI – 800m 1 47 SA013 Krzysztof Stawiarski Polska Legia Warszawa
18 SEMI – 800m 1 48 SA007 Marek Pyka Polska KS Expert
19 SEMI – 800m 1 49 SA006 Michał Wodnicki Polska Legia Warszawa
20 SEMI – 800m 1 50
21 SEMI – 800m 1 51 SA002 Błażej Domański Polska Legia Warszawa
1 SEMI – 100/200/300m Przemysław Sidelnik Polska Sekcja Strzelecka WITU
2 SEMI – 100/200/300m Piotr Muzyczak Polska Sekcja Strzelecka WITU
3 SEMI – 100/200/300m Przemysław Lewandowski Polska Sekcja Strzelecka WITU
4 SEMI – 100/200/300m Adam Skowroński Polska NTS Warszawa
5 SEMI – 100/200/300m Robert Arszenik Polska KS Garda
6 SEMI – 100/200/300m Andrzej Skolik Polska ZKS Warszawa
7 SEMI – 100/200/300m Mariusz Szydłowski Polska WKS10
8 SEMI – 100/200/300m Robert Koza Polska KS Amator
9 SEMI – 100/200/300m Paweł Gocławski Polska KS Amator
10 SEMI – 100/200/300m Rafał Gielniewski Polska KS Amator
1 STANDARD 1 6 S002 Bogdan Raczyński Polska GUARDIAN
2 STANDARD 1 7 S007 Maciej Stasiak Polska KSO ŚWIDNICA
3 STANDARD 1 8 S006 Arkadiusz Szpakowski Polska KS Agat
4 STANDARD 1 9 S021 Krzysztof Jachosz Polska Dragon Siedlce
5 STANDARD 1 10 S022 Roman Kurdziel Polska KS SilverTarget Krakow
6 STANDARD 1 11 S023 ADAM SZTYBÓR Polska KS KVG
7 STANDARD 1 12 S034 Andrzej Dziadoń Polska KŁ WATRA Zakopane
8 STANDARD 1 13 S017
9 STANDARD 1 14
10 STANDARD 1 15 S024 Damian Bochyński Polska Legia Warszawa
11 STANDARD 1 16
12 STANDARD 1 17 S043 Robert Żabicki Polska Ks  Świt
13 STANDARD 1 18 S033 Krzysztof Dziadoń Polska K.Ł. Watra Zakopane
14 STANDARD 1 19 S005 Piotr Chodzen Polska Legia Warszawa
15 STANDARD 1 20 S044 Maciej Kuliński Polska Team 99
16 STANDARD 1 21 S041 Jerzy Rozlucki Polska KS Cover
17 STANDARD 1 22 S035 Damian Momot Polska M.L.K.S. Nadnarwianka
18 STANDARD 1 23 S032 Jacek Wiecha Polska Legion Stargard
19 STANDARD 1 24 S030 Przemysław Wójtowicz Polska Walter Gdynia
20 STANDARD 1 25 S025 Piotr Jankowski Polska ZKS Warszawa
21 STANDARD 1 26 S027 Zbigniew Malinski Polska Proelia
22 STANDARD 1 27 S020 Dariusz Kaczmarek Polska TARCZA 96 POZNAŃ
23 STANDARD 1 28 S019 Tomasz Staszak Polska TARCZA 96 POZNAŃ
24 STANDARD 2 6 S001 Grzegorz Leszczyński Polska ZAWISZA BYDGOSZCZ
25 STANDARD 2 7 S008 Marek Bąkowski Polska GARDA Ostróda
26 STANDARD 2 8 S003 Mariusz Szydłowski Polska Ziemia Chełminska
27 STANDARD 2 9 S015 Krzysztof Kłosowicz Polska VIS LOK Gostyń
28 STANDARD 2 10 S004 Jerzy Krywult Polska Gwardia 1924 Sosnowiec
29 STANDARD 2 11 S014 Piotr Woźniak Polska “VIS” LOK
30 STANDARD 2 12 S026 Mateusz Kieda Polska Sagittarius Team99
31 STANDARD 2 13 S010 Piotr Królikowski Polska Legia Warszawa
32 STANDARD 2 14 S013 Andrej Aidamovic Litwa BALTIC LONG RENGE SHOOTING ASSOCIATION
33 STANDARD 2 15 S028 Piotr Sprawka Polska WKŁ 190 Bażant
34 STANDARD 2 16 S039 Sebastian Gruda Polska Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie Kobra Lublin
35 STANDARD 2 17 S042 Paweł Kieżyński Polska NTS Warszawa
36 STANDARD 2 18 S040 Ireneusz Woszczek Polska KSS PATRON KRASNYSTAW
37 STANDARD 2 19 S038 Przemysław Szczepaniak Polska KSK Kaliber 7,62
38 STANDARD 2 20 S016 Sebastian Wiącek Polska VIS Gostyń
39 STANDARD 2 21 wolne
40 STANDARD 2 22 S031 Dariusz Lasek Polska IGLICA WARSZAWA
41 STANDARD 2 23 S036 Przemysław Szczepaniak Polska KSK Kaliber 7,62
42 STANDARD 2 24 S029 Mieczysław Majchrzak Polska BELLONA
43 STANDARD 2 25 S018 Jakub Sidorowicz Polska K.S Snajper Lublin
44 STANDARD 2 26 S012 RIČARDAS ALIUKONIS Litwa BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCION
45 STANDARD 2 27 S011 Paknys Saulius Litwa Baltic Long Range Shooting Association
46 STANDARD 2 28 S009 SEBASTIAN SZYMAŃSKI Polska KSS PATRON KRASNYSTAW

Puchar Polski Long Range Shooting © 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

BB_LOGO_LONG_WHITE