ZAWODY ZAWODNICY –  PIĄTEK – 27.09.2019r.
oraz SOBOTA 28.09.2019r

OŚ A – Magnum – dystanse 600-800-1200

1 – Tomasz Sius – WITU
2 – Krzysztof Dzietczyk – Jeleń Wejherowo
3 – Bogumił Benisławski – Koło łowieckie łoś Starachowice
4 – Leszek Bieńkowski – Salwa
5 – Justyn Łyżwa – CWKS Legia
6 – Zbigniew Malinski – Proelia
7 – Tomasz Lipiec – Polskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni i Strzelctwa Sportowego
8 – Piotr Borysewicz – JKS Ur
9 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
10 – Grzegorz Gospodarek – CWS Słupsk
11 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
12 – Piotr Sielicki – WKS Grunwald Poznań
13 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
14 – Piotr Lalik – KS Gdansk
15 – Wojciech Goryca – WITU Sekcja Strzelecka / Legia
16 – Dariusz Dynarzewski – NTS
17 – Włodzimierz Smyk – BŁĘKITNE ŹRÓDŁA TOMASZÓW MAZOWIECKI
18 – Michał JAROSZYŃSKI-WOLFRAM – KS Snajper Mrągowo
19 – Henryk Kulwicki – RWS Cetus CADEX Team Słupsk

OŚ A – Open – dystanse 300-600-800

1 – Jörg Plötz – Quellendorf OT Diesdorf
2 – Mirosław Małek – Legia Warszawa
3 – Michał Dudzik – GTS Jastrząb
4 – Pawel Radolinski – ZKS Warszawa
5 – Grzegorz Pałyska – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa Team99
6 – Wojciech Goryca – WITU Sekcja Strzelecka / Legia
7 – Dariusz Słowikowski – NTS Warszawa
8 – Robert Arszennik – KS Garda
9 – Adam Gawin – KS Garda
10 – Mariusz Szydłowski – Klub Rybieniec ziemia chełminska
11 – Przemysław Gabryelski – ZKS Warszawa
12 – Marek Kośla – ZKS Warszawa
13 – Marcin Woszczak – ZKS
14 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa
15 – Piotr Bajak – Kolo Lowieckie ,, Sw. Huberta w Raciazu
16 – Zbigniew Malinski – Proelia
17 – Michał Szczyrek – SNAJPER Lublin
18 – Marcin Grzybowski – ,,Bursztyn,, w Kaliszu
19 – Bartosz Wójcik – STEN Wąwolnica
20 – Piotr Zorychta – STEN Wąwolnica
21 – Stanisław Karpiński – CWKS Legia Warszawa
22 – Piotr Nazdrowicz – Tarcza Szamotuły
23 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
24 – Tomasz Drozd – Strzelec Szczecin
25 – Krzysztof Wójcik – STEN Wąwolnica
26 – Przemysław Zorychta – STEN Wąwolnica
27 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków
28 – Adam Skowroński – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
29 – Adam Wardęcki – WSS Jonkowo
30 – Bartosz Kaliowski – Legia Warszawa
31 – Marek Bąkowski – GARDA Ostróda
32 – Bogdan Raczyński – GUARDIAN
33 – Adam Popowski – Koło Łowieckie Tumak
34 – Adam Sztybór – KS KVG

OŚ B – Standard – dystanse 300-600-800

1 – Michał Kuś – 1BPANC/3BZ
2 – Jarosław Prokop – JW 3391
3 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
4 – Damian Garwolski – Klub Strzelecki KALIBER Małaszewicze
5 – Cezary Mikołajuk – CWZS Zawisza Bydgoszcz
6 – Daniel Kordus – ZKS Warszawa
7 – jerzy cichalewski – NTS Warszawa
8 – Przemysław Sidelnik – Sekcja strzelecka WITU
9 – Piotr Jankowski – ZKS Warszawa
10 – ROBERT GERMAŃSKI – KS PROELIA
11 – Jakub Sidorowicz – K.S. Snajper Lublin
12 – Tomasz Staszak – TARCZA 96 POZNAŃ
13 – Robert Żabicki – Ks Świt
14 – Adam Sztybór – KS KVG
15 – Andrej Aidamovic – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
16 – Piotr Dauksza – CWKS Legia Sekcja Strzelecka
17 – Dariusz Olejnik – ZKS
18 – Wojciech Stoch – TSSK Grom Murzasichle
19 – Karol Henger – NTS
20 – Michał Kowalski – PSKBPiSS
21 – Marek Bąkowski – GARDA Ostróda
22 – Grzegorz Pałyska – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa Team99
23 – Łukasz Eidtner – KS Snajper Mrągowo
24 – Rafał Kwiecień – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa
25 – Karol Granoszewski – KS Świt Starachowice
26 – Krzysztof Zadura – PSKBPISS
27 – Paweł Wojciechowski – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
28 – DEVCON Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
29 – Michał Kowalski – PSKBPiSS
30 – Mariusz Szydłowski – Klub Rybieniec ziemia chełminska
31 – Saulius Paknys – Baltic Long Range Schooting Association
32 – Maciej Stasiak – KSO Świdnica
33 – Maciej Danecki – expert jaworzno
34 – Jacek Zgutka – NTS Grudziądz
35 – Bartosz Kosowski – JKS UR
36 – Tomasz Lipiec – Polskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni i Strzelctwa Sportowego
37 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
38 – Karol Muchalski – JKS Ur Jawor
39 – Marcin Muszał – KS Strzelec Żyrardów
40 – Sławomir Sip – KS Strzelec Żyrardów
41 – Dariusz Lasek – IGLICA WARSZAWA
42 – Piotr Łopuszyński – 1BPanc/3bz
43 – Arkadiusz Szyper – 1 BPanc
44 – Mariusz Sulik – NTS
45 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno
46 – Grzegorz Leszczyński – ZAWISZA BYDGOSZCZ
47 – Zbigniew Malinski – Proelia
48 – SEBASTIAN SZYMAŃSKI – KSS PATRON KRASNYSTAW
49 – Marcin Latosiński – NTS Warszawa
50 – Michał Szczyrek – SNAJPER Lublin
51 – Janusz Zygacki – Zawisza Bydgoszcz
52 – Michał Oleksiuk – Sagittarius Piątnica
53 – Stanisław Karpiński – CWKS Legia Warszawa
54 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków

OŚ B – Karabin Historyczny – dystanse 100-200-300

1 – Marcin Dąbek – WITU
2 – Andrzej Skolik – ZKS Warszawa
3 – Grzegorz Prochowicz – ZAWISZA Bydgoszcz
4 – Przemysław Lewandowski – WITU Sekcja Strzelecka
5 – Robert Germański – KS PROELIA
6 – Tomasz Marzec – NTS
7 – DEVCON Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
8 – Przemysław Gabryelski – ZKS Warszawa
9 – Marek Kośla – ZKS Warszawa
10 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa

OŚ B – Semi -Auto dystanse 100-200-300 & 200-300-400

1 – Tomasz Sius – WITU
2 – Kamil Wiśniewski – WITU
3 – Sławek Gwóźdź – Alfa Siemianowice
4 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
5 – Paweł Kieżyński – NTS Warszawa
6 – Mariusz Sulik – NTS
7 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno
8 – Piotr Muzyczak – Sekcja strzelecka WITU
9 – Adam Skowroński – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
10 – Michał Dudzik – GTS Jastrząb
11 – Michał Dudzik – GTS Jastrząb
12 – SYLWESTER GERŁOWSKI – Sekcja strzelecka WITU
13 – Przemysław Sidelnik – Sekcja strzelecka WITU
14 – Krzysztof Dzietczyk – Jeleń Wejherowo
15 – Michał Wodnicki – Legia Warszawa
16 – Jakub Sidorowicz – K.S. Snajper Lublin
17 – Przemysław Lewandowski – WITU Sekcja Strzelecka

DODATKOWE DYSTANSE ZAWODNICY – NIEDZIELA 29.09.2019r. 

OŚ A – Magnum – dystanse 1200-1400

1 – Zbigniew Malinski – Proelia
2 – Bogumił Benisławski – Koło łowieckie Łoś Starachowice
3 – Tomasz Drozd – Strzelec Szczecin
4 – Piotr Lalik – KS Gdansk
5 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
6 – Włodzimierz Smyk – BŁĘKITNE ŹRÓDŁA TOMASZÓW MAZOWIECKI

OŚ A – Open – dystanse 800 – 1000

1 – Dariusz Słowikowski – NTS Warszawa
2 – Adam Sztybór – KS KVG
3 – Marcin Woszczak – ZKS
4 – Piotr Nazdrowicz – Tarcza Szamotuły
5 – Zbigniew Malinski – Proelia
6 – Bogdan Raczyński – GUARDIAN

OŚ A – Standard – dystanse 800 – 1000

1 – Piotr Jankowski – ZKS Warszawa
2 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków
3 – Zbigniew Malinski – Proelia
4 – Sebastian Wiącek – VIS Gostyń
5 – Krzysztof Zadura – PSKBPISS
6 – Grzegorz Leszczyński – ZAWISZA BYDGOSZCZ
7 – Andrej Aidamovic – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION

OŚ B – Karabin Historyczny – dystanse 400-600

1 – Michał Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
2 – Tomasz Marzec – NTS

OŚ B  – Semi -Auto  dystanse 400-600

1 – Michał Wodnicki – Legia Warszawa
2 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno

 

Puchar Polski Long Range Shooting © 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

BB_LOGO_LONG_WHITE