ZAWODY ZAWODNICY –  PIĄTEK – 27.09.2019r.
oraz SOBOTA 28.09.2019r

OŚ A – Magnum – dystanse 600-800-1200

1 – Krzysztof Dzietczyk – Jeleń Wejherowo
2 – Bogumił Benisławski – Koło łowieckie łoś Starachowice
3 – Leszek Bieńkowski – Salwa
4 – Justyn Łyżwa – CWKS Legia
5 – Zbigniew Malinski – Proelia
6 – Tomasz Lipiec – Polskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni i Strzelctwa Sportowego
7 – Piotr Borysewicz – JKS Ur
8 – Tomasz Sius – WITU
9 – Maciej Halladin – CWKS Legia
10 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
11 – Grzegorz Gospodarek – CWS Słupsk
12 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
13 – Piotr Chodzeń – Legia Warszawa
14 – Olga Halladin – CWKS LEGIA
15 – Piotr Sielicki – WKS Grunwald Poznań
16 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
17 – Piotr Lalik – KS Gdansk
18 – Tomasz Drozd – Strzelec Szczecin
19 – Ryszard Srokosz – Legia
20 – Wojciech Goryca – WITU Sekcja Strzelecka / Legia
21 – Michał Czarnocki – NTS
22 – Włodzimierz Smyk – BŁĘKITNE ŹRÓDŁA TOMASZÓW MAZOWIECKI
23 – Michał Jaroszyński-Wolfram – KS Snajper Mrągowo
24 – Piotr Królikowski – Legia
25 – Henryk Kulwicki – RWS Cetus CADEX Team Słupsk

OŚ A – Open – dystanse 300-600-800

1 – Michał Dudzik – GTS Jastrząb
2 – Pawel Radolinski – ZKS Warszawa
3 – Grzegorz Pałyska – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa Team99
4 – Zbigniew Pawłowski – STS
5 – Wojciech Goryca – WITU Sekcja Strzelecka / Legia
6 – Dariusz Słowikowski – NTS Warszawa
7 – Robert Arszennik – KS Garda
8 – Adam Gawin – KS Garda
9 – Robert Kowalewski – KSO ŚWIDNICA
10 – Marek Tamowski – Kł. Młodnik Złotoria
11 – Marek Kośla – ZKS Warszawa
12 – Marcin Woszczak – ZKS
13 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa
14 – Zbigniew Malinski – Proelia
15 – Michał Szczyrek – SNAJPER Lublin
16 – Marcin Grzybowski – ,,Bursztyn,, w Kaliszu
17 – Bartosz Wójcik – STEN Wąwolnica
18 – Jörg Plötz – Quellendorf OT Diesdorf
19 – Jacek Rodek – Zawisza Bydgoszcz/ zajęczy trop
20 – Piotr Zorychta – STEN Wąwolnica
21 – Ireneusz Woszczek – KSS PATRON KRASNYSTAW
22 – Stanisław Karpiński – CWKS Legia Warszawa
23 – Piotr Nazdrowicz – Tarcza Szamotuły
24 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
25 – Zbyszek Łapa – Zawisza Bydgoszcz
26 – Janusz Stępniewski – K.S.” Świt” Starachowice
27 – Krzysztof Wójcik – STEN Wąwolnica
28 – Małgorzata Zielińska – SSK Kaliber 7,62
29 – Przemysław Zorychta – STEN Wąwolnica
30 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków
31 – Adam Skowroński – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
32 – Adam Wardęcki – WSS Jonkowo
33 – Bartosz Kaliowski – Legia Warszawa
34 – Marek Bąkowski – GARDA Ostróda
35 – Bogdan Raczyński – GUARDIAN
36 – Dorota Kowalewska – Patron Krasnystaw
37 – Jerzy Rozlucki – KS Cover
38 – Mirosław Małek – Legia Warszawa
39 – Przemysław Gabryelski – ZKS Warszawa
40 – Adam Mossakowski – Legia
41 – Adam Popowski – Koło Łowieckie Tumak
42 – Adam Sztybór – KS KVG
43 – Tomasz Chałupka – ZKS Warszawa

OŚ B – Standard – dystanse 300-600-800

1 – Markus Müller – Schützengilde Dessau e.V, 06844 Dessau-Roßlau
2 – Damian Garwolski – Klub Strzelecki KALIBER Małaszewicze
3 – Cezary Mikołajuk – CWZS Zawisza Bydgoszcz
4 – Daniel Kordus – ZKS Warszawa
5 – Jerzy Cichalewski – NTS Warszawa
6 – Piotr Wurst – ZKS Warszawa
7 – Przemysław Sidelnik – Sekcja strzelecka WITU
8 – Maciek Najder – Klub Strzelecki Olender
9 – Piotr Jankowski – ZKS Warszawa
10 – Ireneusz Szyszka – SAGITTARIUS
11 – Mateusz Kloc – TEAM99
12 – Ewa Śpiewak – 6MBOT/61blp
13 – Robert Germański – KS PROELIA
14 – Jakub Sidorowicz – K.S. Snajper Lublin
15 – Tomasz Staszak – TARCZA 96 POZNAŃ
16 – Robert Żabicki – Ks Świt
17 – Adam Sztybór – KS KVG
18 – Andrej Aidamovic – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
19 – Sebastian Łuczak – IGLICA
20 – Grzegorz Śmiglak – BOCK Rawicz
21 – Piotr Dauksza – CWKS Legia Sekcja Strzelecka /Team99
22 – Dariusz Olejnik – ZKS
23 – Piotr Królikowski – Legia
24 – Dariusz Kaczmarek – TARCZA 96 POZNAŃ
25 – Jerzy Rozlucki – KS Cover
26 – Krzysztof Flakiewicz – KABAR
27 – Wojciech Stoch – TSSK Grom Murzasichle
28 – Karol Henger – NTS
30 – Marek Bąkowski – GARDA Ostróda
31 – Grzegorz Pałyska – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa Team99
32 – Łukasz Eidtner – KS Snajper Mrągowo
33 – Rafał Kwiecień – Związkowy Klub Strzelecki Warszawa
34 – Karol Granoszewski – KS Świt Starachowice
35 – Krzysztof Zadura – PSKBPISS
36 – Jarosław Pękala – ZKS Warszawa
37 – Paweł Wojciechowski – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
38 – Wojciech Jagielski – Świta Starachowice
39 – Michał Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
40 – Michał Kowalski – PSKBPiSS
41 – Sebastian Wiącek – Vis Gostyń
42 – Ricardas Aliukonis – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
43 – Mariusz Szydłowski – Klub Rybieniec ziemia chełminska
44 – Saulius Paknys – Baltic Long Range Schooting Association
45 – Maciej Stasiak – KSO Świdnica
46 – Maciej Danecki – expert jaworzno
47 – Jacek Zgutka – NTS Grudziądz
48 – Bartosz Kosowski – JKS UR
49 – Tomasz Lipiec – Polskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni i Strzelctwa Sportowego
50 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
51 – Jacek Jakubiec – Koło łowieckie Witów
52 – Karol Muchalski – JKS Ur Jawor
53 – Sławomir Przyłęcki – strzelec żyrardów
54 – Marcin Muszał – KS Strzelec Żyrardów
55 – Sławomir Sip – KS Strzelec Żyrardów
56 – Dariusz Lasek – IGLICA WARSZAWA
57 – Wiktor Ejzak – Strzelec Żyrardów
58 – Jarosław Prokop – JW 3391
59 – Michał Kuś – JW 3391 Zamość
60 – Piotr Łopuszyński – 1BPanc/3bz
61 – Arkadiusz Szyper – 1 BPanc
62 – Andrzej Dziadoń – KŁ WATRA Zakopane
63 – Krzysztof Dziadoń – K.Ł. Watra Zakopane
64 – Mariusz Sulik – NTS
65 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno
66 – Grzegorz Leszczyński – ZAWISZA BYDGOSZCZ
67 – Zbigniew Malinski – Proelia
68 – Sebastian Szymański – KSS PATRON KRASNYSTAW
69 – Marcin Latosiński – NTS Warszawa
70 – Michał Szczyrek – SNAJPER Lublin
71 – Piotr Chodzeń – Legia Warszawa
72 – Janusz Zygacki – Zawisza Bydgoszcz
73 – Jacek Rodek – Zawisza Bydgoszcz/ zajęczy trop
74 – Mateusz Kieda – Sagittarius Team99
75 – Michał Oleksiuk – Sagittarius Piątnica
76 – Stanisław Karpiński – CWKS Legia Warszawa
77 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków
78 – Robert Skorupka – Team99
79 – Michał Otręba – Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA
80 – Jerzy Przepiórski – WKS Wawel
81 – Wojciech Jagielski – Świt Starachowice

OŚ B – Karabin Historyczny – dystanse 100-200-300

1 – Andrzej Skolik – ZKS Warszawa
2 – Ricardas Aliukonis – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
3 – Tomek Marzec – NTS
4 – Grzegorz Prochowicz – ZAWISZA Bydgoszcz
5 – Przemysław Gabryelski – ZKS Warszawa
6 – Przemysław Lewandowski – WITU Sekcja Strzelecka
7 – Robert Germański – KS PROELIA
8 – Tomasz Marzec – NTS
9 – Kamil Bania – Legia Warszawa
10 – Marcin Dąbek – WITU
11 – Michał Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
12 – Marek Kośla – ZKS Warszawa
13 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa

OŚ B – Semi -Auto dystanse 100-200-300 & 200-300-400

1 – Sławek Gwóźdź – Alfa Siemianowice
2 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
3 – Paweł Kieżyński – NTS Warszawa
4 – Czesław Bastek – PSKBPISS
5 – Mariusz Sulik – NTS
6 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno
7 – Piotr Muzyczak – Sekcja strzelecka WITU
8 – Adam Skowroński – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
9 – Michał Dudzik – GTS Jastrząb
10 – Dariusz Grzybowski – PTS Spartakus
11 – Sylwester Gerłowski – Sekcja strzelecka WITU
12 – Przemysław Sidelnik – Sekcja strzelecka WITU
13 – Krzysztof Dzietczyk – Jeleń Wejherowo
14 – Michał Wodnicki – Legia Warszawa
15 – Tomasz Sius – WITU
16 – Jakub Sidorowicz – K.S. Snajper Lublin
17 – Przemysław Lewandowski – WITU Sekcja Strzelecka
18 – Maciej Halladin – CWKS Legia
19 – Kamil Wiśniewski – WITU
20 – Mariusz Szydłowski – Klub Rybieniec ziemia chełminska
21 – Kamil Bania – Legia Warszawa

DODATKOWE DYSTANSE ZAWODNICY – NIEDZIELA 29.09.2019r. 

OŚ A – Magnum – dystanse 1200-1400

1 – Zbigniew Malinski – Proelia
2 – Bogumił Benisławski – Koło łowieckie Łoś Starachowice
3 – Ryszard Srokosz – Legia
4 – Maciej Halladin – CWKS Legia
5 – Olga Halladin – CWKS LEGIA
6 – Tomasz Drozd – Strzelec Szczecin
7 – Piotr Lalik – KS Gdansk
8 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
9 – Sławomir Sip – KS Strzelec Żyrardów
10 – Jacek Dobrowolski – Sagittarius Piatnica
11 – Włodzimierz Smyk – BŁĘKITNE ŹRÓDŁA TOMASZÓW MAZOEIECKI
12 – Wojciech Goryca WITU/Legia
13 – Tomasz SIUS – WITU

OŚ A – Open – dystanse 800 – 1000

1 – Małgorzata Zielińska – Kaliber 7,62
2 – Dariusz Słowikowski – NTS Warszawa
3 – Adam Sztybór – KS KVG
4 – Robert Kowalewski – KSO ŚWIDNICA
5 – Marcin Woszczak – ZKS
6 – Piotr Nazdrowicz – Tarcza Szamotuły
7 – Adam Wardęcki – WSS JONKOWO
8 – Zbigniew Malinski – Proelia
9 – Bogdan Raczyński – GUARDIAN
10 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa
11 – Wojciech Goryca – WITU/Legia
12 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków

OŚ A – Standard – dystanse 800 – 1000

1 – Ricardas Aliukonis – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
2 – Rafał Kwiecień – ZKS Warszawa
3 – Daniel Kordus – ZKS Warszawa
4 – Piotr Wurst – ZKS Warszawa
5 – Piotr Jankowski – ZKS Warszawa
6 – Sebastian Szymański – KSS PATRON KRASNYSTAW
7 – Sebastian Łuczak – Iglica
8 – Krzysztof Kłosowicz – VIS Gostyń
9 – Roman Kurdziel – KS Silver Target Kraków
10 – Zbigniew Malinski – Proelia
11 – Sebastian Wiącek – VIS Gostyń
12 – Krzysztof Dziadoń – K.Ł. Watra Zakopane
13 – Krzysztof Zadura – PSKBPISS
14 – Andrzej Dziadoń – KŁ WATRA Zakopane
15 – Grzegorz Leszczyński – ZAWISZA BYDGOSZCZ
16 – Andrej Aidamovic – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
17 – Mateusz Kieda – Sagittarius Team99
18 – Michał Kowalski – PSKBPiSS
19 – Ireneusz Szyszka – SAGITTARIUS
20 – Saulius Paknys – Baltic Long Range Schooting Association
21 – Jerzy Przepiórski – WKS Wawel
22 – Michał Oleksiuk – Sagittaris Piątnica

OŚ B – Karabin Historyczny – dystanse 400-600

1 – Michał Czarnocki – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
2 – Ricardas Aliukonis – BALTIC LONG RANGE SHOOTING ASSOCIATION
3 – Andrzej Skolik – ZKS Warszawa
4 – Zbigniew Hliwa – ZKS Warszawa
5 – Tomasz Marzec – NTS
6 – Marek Kośla – ZKS Warszawa

OŚ B  – Semi – Auto  dystanse 400-600

 

1 – Krzysztof Flakiewicz – KABAR
2 – Walczuk Jarosław – TEAM99
3 – Marek Kośla – ZKS Warszawa
4 – Marek Pyka – KS Expert Jaworzno
5 – Tomasz SIUS – WITU
6 – Dariusz Grzybowski – PTS Spartakus
7 – Błażej Domański – Legia Warszawa

 

Puchar Polski Long Range Shooting © 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

BB_LOGO_LONG_WHITE